uchmanski dane 00966/686 co to znaczy

Konto UCHMAŃSKI JAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00966/686. Kontakt do Jan Uchmański adres i

Informacje Jan Uchmański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jan), nazwiska (np. Uchmański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00966/686), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uchmanski jan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00966/686
Nazwisko: Uchmański
Imię/imiona: Jan
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Siedlce
Konto Jan Uchmański Profil
Konto Jan Uchmański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uchmański Jan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jan Uchmański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jan Uchmański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uchmański Jan pochopnie.

Obywatel Jan Uchmański lista podobnych osób Uchmańksi; Uhmański; Uchmańskia; Uchmańskiowie; ludzie.

Dane osobowe Jan Uchmański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.