eugeniusz uchnast dane 00230 co to znaczy

Konto UCHNAST EUGENIUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00230 P. 5. Kontakt do Eugeniusz Uchnast

Informacje Eugeniusz Uchnast archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Eugeniusz), nazwiska (np. Uchnast), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00230-P.-5), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uchnast eugeniusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00230 P. 5
Nazwisko: Uchnast
Imię/imiona: Eugeniusz
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Eugeniusz Uchnast Profil
Konto Eugeniusz Uchnast Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uchnast Eugeniusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Eugeniusz Uchnast), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Eugeniusz Uchnast może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uchnast Eugeniusz pochopnie.

Obywatel Eugeniusz Uchnast lista podobnych osób Uhnast; Uchnasta; Uchnastowie; Eugeniuzs; Eugenuisz; ludzie.

Dane osobowe Eugeniusz Uchnast informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.