zbigniew uchymiak dane 125/37 co to znaczy

Konto UCHYMIAK ZBIGNIEW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU PF 125/37. Kontakt do Zbigniew Uchymiak

Informacje Zbigniew Uchymiak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zbigniew), nazwiska (np. Uchymiak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-PF-125/37), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uchymiak zbigniew to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU PF 125/37
Nazwisko: Uchymiak
Imię/imiona: Zbigniew
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW JW.1060
Konto Zbigniew Uchymiak Profil
Konto Zbigniew Uchymiak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uchymiak Zbigniew) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zbigniew Uchymiak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zbigniew Uchymiak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uchymiak Zbigniew pochopnie.

Obywatel Zbigniew Uchymiak lista podobnych osób Uhymiak; Uchymiaka; Uchymiakowie; ludzie.

Dane osobowe Zbigniew Uchymiak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.