jozef ucinek dane 00328/131 co to znaczy

Konto UCINEK JÓZEF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00328/131. Kontakt do Józef Ucinek adres i

Informacje Józef Ucinek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Józef), nazwiska (np. Ucinek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00328/131), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ucinek jozef to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00328/131
Nazwisko: Ucinek
Imię/imiona: Józef
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Józef Ucinek Profil
Konto Józef Ucinek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ucinek Józef) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Józef Ucinek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Józef Ucinek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ucinek Józef pochopnie.

Obywatel Józef Ucinek lista podobnych osób Ucineka; Ucinekowie; ludzie.

Dane osobowe Józef Ucinek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.