waclaw ucinek dane 01133/205 co to znaczy

Konto UCINEK WACŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01133/205. Kontakt do Wacław Ucinek adres i

Informacje Wacław Ucinek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Wacław), nazwiska (np. Ucinek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01133/205), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ucinek waclaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01133/205
Nazwisko: Ucinek
Imię/imiona: Wacław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Wacław Ucinek Profil
Konto Wacław Ucinek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ucinek Wacław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Wacław Ucinek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Wacław Ucinek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ucinek Wacław pochopnie.

Obywatel Wacław Ucinek lista podobnych osób Ucineka; Ucinekowie; Wacłow; ludzie.

Dane osobowe Wacław Ucinek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.