tadeusz uciniak dane 01050/917 co to znaczy

Konto UCINIAK TADEUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01050/917. Kontakt do Tadeusz Uciniak adres

Informacje Tadeusz Uciniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Tadeusz), nazwiska (np. Uciniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01050/917), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uciniak tadeusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01050/917
Nazwisko: Uciniak
Imię/imiona: Tadeusz
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Tadeusz Uciniak Profil
Konto Tadeusz Uciniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uciniak Tadeusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Tadeusz Uciniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Tadeusz Uciniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uciniak Tadeusz pochopnie.

Obywatel Tadeusz Uciniak lista podobnych osób Uciniaka; Uciniakowie; Tadeuzs; ludzie.

Dane osobowe Tadeusz Uciniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.