jadwiga ucinska dane 093/402 co to znaczy

Konto UCIŃSKA JADWIGA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 093/402. Kontakt do Jadwiga Ucińska adres i

Informacje Jadwiga Ucińska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jadwiga), nazwiska (np. Ucińska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-093/402), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ucinska jadwiga to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 093/402
Nazwisko: Ucińska
Imię/imiona: Jadwiga
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW DOWÓDZTWO
Konto Jadwiga Ucińska Profil
Konto Jadwiga Ucińska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ucińska Jadwiga) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jadwiga Ucińska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jadwiga Ucińska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ucińska Jadwiga pochopnie.

Obywatel Jadwiga Ucińska lista podobnych osób Ucińksa; Ucińskaa; Ucińskaowie; ludzie.

Dane osobowe Jadwiga Ucińska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.