eugeniusz ucinski dane 00234 co to znaczy

Konto UCIŃSKI EUGENIUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00234 p.244. Kontakt do Eugeniusz Uciński

Informacje Eugeniusz Uciński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Eugeniusz), nazwiska (np. Uciński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00234-p.244), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ucinski eugeniusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00234 p.244
Nazwisko: Uciński
Imię/imiona: Eugeniusz
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Eugeniusz Uciński Profil
Konto Eugeniusz Uciński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uciński Eugeniusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Eugeniusz Uciński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Eugeniusz Uciński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uciński Eugeniusz pochopnie.

Obywatel Eugeniusz Uciński lista podobnych osób Ucińksi; Ucińskia; Ucińskiowie; Eugeniuzs; Eugenuisz; ludzie.

Dane osobowe Eugeniusz Uciński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.