zbigniew uczarczyk dane co to znaczy

Konto UCZARCZYK ZBIGNIEW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00415/421. Kontakt do Zbigniew Uczarczyk

Informacje Zbigniew Uczarczyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zbigniew), nazwiska (np. Uczarczyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00415/421), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uczarczyk zbigniew to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00415/421
Nazwisko: Uczarczyk
Imię/imiona: Zbigniew
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Tarnobrzeg
Konto Zbigniew Uczarczyk Profil
Konto Zbigniew Uczarczyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uczarczyk Zbigniew) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zbigniew Uczarczyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zbigniew Uczarczyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uczarczyk Zbigniew pochopnie.

Obywatel Zbigniew Uczarczyk lista podobnych osób Uczarczyka; Uczarczykowie; ludzie.

Dane osobowe Zbigniew Uczarczyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.