ryszard uczciwek dane co to znaczy

Konto UCZCIWEK RYSZARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0604/1539. Kontakt do Ryszard Uczciwek kto

Informacje Ryszard Uczciwek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Ryszard), nazwiska (np. Uczciwek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0604/1539), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uczciwek ryszard to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0604/1539
Nazwisko: Uczciwek
Imię/imiona: Ryszard
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Ryszard Uczciwek Profil
Konto Ryszard Uczciwek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uczciwek Ryszard) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Ryszard Uczciwek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Ryszard Uczciwek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uczciwek Ryszard pochopnie.

Obywatel Ryszard Uczciwek lista podobnych osób Uczciweka; Uczciwekowie; Ryzsard; Ryszrad; ludzie.

Dane osobowe Ryszard Uczciwek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby .