tadeusz uczciwek dane co to znaczy

Konto UCZCIWEK TADEUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00200/1375. Kontakt do Tadeusz Uczciwek

Informacje Tadeusz Uczciwek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Tadeusz), nazwiska (np. Uczciwek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00200/1375), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uczciwek tadeusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00200/1375
Nazwisko: Uczciwek
Imię/imiona: Tadeusz
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: MSW
Konto Tadeusz Uczciwek Profil
Konto Tadeusz Uczciwek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uczciwek Tadeusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Tadeusz Uczciwek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Tadeusz Uczciwek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uczciwek Tadeusz pochopnie.

Obywatel Tadeusz Uczciwek lista podobnych osób Uczciweka; Uczciwekowie; Tadeuzs; ludzie.

Dane osobowe Tadeusz Uczciwek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.