henryk uczniak dane 00249/313 co to znaczy

Konto UCZNIAK HENRYK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00249/313. Kontakt do Henryk Uczniak adres i

Informacje Henryk Uczniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Henryk), nazwiska (np. Uczniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00249/313), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uczniak henryk to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00249/313
Nazwisko: Uczniak
Imię/imiona: Henryk
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Henryk Uczniak Profil
Konto Henryk Uczniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uczniak Henryk) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Henryk Uczniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Henryk Uczniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uczniak Henryk pochopnie.

Obywatel Henryk Uczniak lista podobnych osób Uczniaka; Uczniakowie; ludzie.

Dane osobowe Henryk Uczniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.