zygmunt uczynski dane co to znaczy

Konto UCZYŃSKI ZYGMUNT profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001121/4125. Kontakt do Zygmunt Uczyński

Informacje Zygmunt Uczyński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zygmunt), nazwiska (np. Uczyński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001121/4125), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uczynski zygmunt to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001121/4125
Nazwisko: Uczyński
Imię/imiona: Zygmunt
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Zygmunt Uczyński Profil
Konto Zygmunt Uczyński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uczyński Zygmunt) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zygmunt Uczyński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zygmunt Uczyński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uczyński Zygmunt pochopnie.

Obywatel Zygmunt Uczyński lista podobnych osób Uczyńksi; Uczyńskia; Uczyńskiowie; ludzie.

Dane osobowe Zygmunt Uczyński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.