mlynarska udziela dane co to znaczy

Konto UDZIELA MŁYNARSKA ZOFIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0194/1684. Kontakt do Młynarska

Informacje Młynarska Zofia Udziela archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Młynarska Zofia), nazwiska (np. Udziela), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0194/1684), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na udziela mlynarska to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0194/1684
Nazwisko: Udziela
Imię/imiona: Młynarska Zofia
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Młynarska Zofia Udziela Profil
Konto Młynarska Zofia Udziela Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Udziela Młynarska Zofia) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Młynarska Zofia Udziela), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Młynarska Zofia Udziela może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Udziela Młynarska Zofia pochopnie.

Obywatel Młynarska Zofia Udziela lista podobnych osób Udzielaa; Udzielaowie; Młynraska Zofia; ludzie.

Dane osobowe Młynarska Zofia Udziela informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.