zbigniew udziela dane co to znaczy

Konto UDZIELA ZBIGNIEW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0194/2963. Kontakt do Zbigniew Udziela

Informacje Zbigniew Udziela archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zbigniew), nazwiska (np. Udziela), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0194/2963), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na udziela zbigniew to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0194/2963
Nazwisko: Udziela
Imię/imiona: Zbigniew
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Zbigniew Udziela Profil
Konto Zbigniew Udziela Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Udziela Zbigniew) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zbigniew Udziela), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zbigniew Udziela może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Udziela Zbigniew pochopnie.

Obywatel Zbigniew Udziela lista podobnych osób Udzielaa; Udzielaowie; ludzie.

Dane osobowe Zbigniew Udziela informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.