bronlaw dane 00244/49 co to znaczy

Konto UFF BRONISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00244/49. Kontakt do Bronisław Uff adres i

Informacje Bronisław Uff archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Bronisław), nazwiska (np. Uff), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00244/49), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uff bronislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00244/49
Nazwisko: Uff
Imię/imiona: Bronisław
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Bronisław Uff Profil
Konto Bronisław Uff Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uff Bronisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Bronisław Uff), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Bronisław Uff może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uff Bronisław pochopnie.

Obywatel Bronisław Uff lista podobnych osób Uffa; Uffowie; Bronisłow; ludzie.

Dane osobowe Bronisław Uff informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.