janina uflik dane 00611/1035 co to znaczy

Konto UFLIK JANINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00611/1035. Kontakt do Janina Uflik adres i

Informacje Janina Uflik archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Janina), nazwiska (np. Uflik), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00611/1035), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uflik janina to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00611/1035
Nazwisko: Uflik
Imię/imiona: Janina
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Janina Uflik Profil
Konto Janina Uflik Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uflik Janina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Janina Uflik), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Janina Uflik może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uflik Janina pochopnie.

Obywatel Janina Uflik lista podobnych osób Uflika; Uflikowie; Janima; ludzie.

Dane osobowe Janina Uflik informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.