kazimiera ufnal dane 0604/464 co to znaczy

Konto UFNAL KAZIMIERA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0604/464. Kontakt do Kazimiera Ufnal adres

Informacje Kazimiera Ufnal archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Kazimiera), nazwiska (np. Ufnal), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0604/464), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ufnal kazimiera to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0604/464
Nazwisko: Ufnal
Imię/imiona: Kazimiera
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Kazimiera Ufnal Profil
Konto Kazimiera Ufnal Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ufnal Kazimiera) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Kazimiera Ufnal), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Kazimiera Ufnal może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ufnal Kazimiera pochopnie.

Obywatel Kazimiera Ufnal lista podobnych osób Ufnala; Ufnalowie; Kazimiear; ludzie.

Dane osobowe Kazimiera Ufnal informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.