krystyna ufnal dane 0866/1070 co to znaczy

Konto UFNAL KRYSTYNA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0866/1070. Kontakt do Krystyna Ufnal adres i

Informacje Krystyna Ufnal archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Krystyna), nazwiska (np. Ufnal), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0866/1070), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ufnal krystyna to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0866/1070
Nazwisko: Ufnal
Imię/imiona: Krystyna
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Krystyna Ufnal Profil
Konto Krystyna Ufnal Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ufnal Krystyna) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Krystyna Ufnal), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Krystyna Ufnal może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ufnal Krystyna pochopnie.

Obywatel Krystyna Ufnal lista podobnych osób Ufnala; Ufnalowie; ludzie.

Dane osobowe Krystyna Ufnal informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.