marek ufnal dane 00966/1373 co to znaczy

Konto UFNAL MAREK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00966/1373. Kontakt do Marek Ufnal adres i

Informacje Marek Ufnal archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Marek), nazwiska (np. Ufnal), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00966/1373), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ufnal marek to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00966/1373
Nazwisko: Ufnal
Imię/imiona: Marek
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Siedlce
Konto Marek Ufnal Profil
Konto Marek Ufnal Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ufnal Marek) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Marek Ufnal), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Marek Ufnal może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ufnal Marek pochopnie.

Obywatel Marek Ufnal lista podobnych osób Ufnala; Ufnalowie; Mraek; Morek; ludzie.

Dane osobowe Marek Ufnal informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.