marian ufnal dane 00168/227 co to znaczy

Konto UFNAL MARIAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00168/227. Kontakt do Marian Ufnal adres i

Informacje Marian Ufnal archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Marian), nazwiska (np. Ufnal), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00168/227), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ufnal marian to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00168/227
Nazwisko: Ufnal
Imię/imiona: Marian
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: MSW
Konto Marian Ufnal Profil
Konto Marian Ufnal Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ufnal Marian) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Marian Ufnal), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Marian Ufnal może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ufnal Marian pochopnie.

Obywatel Marian Ufnal lista podobnych osób Ufnala; Ufnalowie; Mraian; Morian; ludzie.

Dane osobowe Marian Ufnal informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.