mieczyslaw ufnal dane 0604/241 co to znaczy

Konto UFNAL MIECZYSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0604/241. Kontakt do Mieczysław Ufnal

Informacje Mieczysław Ufnal archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Mieczysław), nazwiska (np. Ufnal), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0604/241), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ufnal mieczyslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0604/241
Nazwisko: Ufnal
Imię/imiona: Mieczysław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Mieczysław Ufnal Profil
Konto Mieczysław Ufnal Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ufnal Mieczysław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Mieczysław Ufnal), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Mieczysław Ufnal może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ufnal Mieczysław pochopnie.

Obywatel Mieczysław Ufnal lista podobnych osób Ufnala; Ufnalowie; Miezcysław; Mieczysłow; ludzie.

Dane osobowe Mieczysław Ufnal informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.