stanlawa ufnalewska dane co to znaczy

Konto UFNALEWSKA STANISŁAWA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 645/1283. Kontakt do Stanisława

Informacje Stanisława Ufnalewska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisława), nazwiska (np. Ufnalewska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-645/1283), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ufnalewska stanislawa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 645/1283
Nazwisko: Ufnalewska
Imię/imiona: Stanisława
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: KBW
Konto Stanisława Ufnalewska Profil
Konto Stanisława Ufnalewska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ufnalewska Stanisława) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisława Ufnalewska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisława Ufnalewska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ufnalewska Stanisława pochopnie.

Obywatel Stanisława Ufnalewska lista podobnych osób Ufnalewksa; Ufnalewskaa; Ufnalewskaowie; Stanisłowa; ludzie.

Dane osobowe Stanisława Ufnalewska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.