krzysztof ufnalewski dane co to znaczy

Konto UFNALEWSKI KRZYSZTOF ANTONI profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001043/720. Kontakt do

Informacje Krzysztof Antoni Ufnalewski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Krzysztof Antoni), nazwiska (np. Ufnalewski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001043/720), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ufnalewski krzysztof to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001043/720
Nazwisko: Ufnalewski
Imię/imiona: Krzysztof Antoni
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW MIKROFILMY
Konto Krzysztof Antoni Ufnalewski Profil
Konto Krzysztof Antoni Ufnalewski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ufnalewski Krzysztof Antoni) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Krzysztof Antoni Ufnalewski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Krzysztof Antoni Ufnalewski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ufnalewski Krzysztof Antoni pochopnie.

Obywatel Krzysztof Antoni Ufnalewski lista podobnych osób Ufnalewksi; Ufnalewskia; Ufnalewskiowie; Krzyzstof Antoni; ludzie.

Dane osobowe Krzysztof Antoni Ufnalewski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.