wiktor ufnalewski dane co to znaczy

Konto UFNALEWSKI WIKTOR profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0833/489. Kontakt do Wiktor Ufnalewski

Informacje Wiktor Ufnalewski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Wiktor), nazwiska (np. Ufnalewski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0833/489), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ufnalewski wiktor to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0833/489
Nazwisko: Ufnalewski
Imię/imiona: Wiktor
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Wiktor Ufnalewski Profil
Konto Wiktor Ufnalewski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ufnalewski Wiktor) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Wiktor Ufnalewski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Wiktor Ufnalewski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ufnalewski Wiktor pochopnie.

Obywatel Wiktor Ufnalewski lista podobnych osób Ufnalewksi; Ufnalewskia; Ufnalewskiowie; ludzie.

Dane osobowe Wiktor Ufnalewski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.