marek ugniewski dane co to znaczy

Konto UGNIEWSKI MAREK WOJCIECH profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 002086/1110. Kontakt do Marek

Informacje Marek Wojciech Ugniewski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Marek Wojciech), nazwiska (np. Ugniewski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-002086/1110), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ugniewski marek to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 002086/1110
Nazwisko: Ugniewski
Imię/imiona: Marek Wojciech
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Marek Wojciech Ugniewski Profil
Konto Marek Wojciech Ugniewski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ugniewski Marek Wojciech) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Marek Wojciech Ugniewski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Marek Wojciech Ugniewski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ugniewski Marek Wojciech pochopnie.

Obywatel Marek Wojciech Ugniewski lista podobnych osób Ugniewksi; Ugniewskia; Ugniewskiowie; Marek Wojcieh; Mraek Wojciech; Morek Wojciech; ludzie.

Dane osobowe Marek Wojciech Ugniewski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.