franczek ugorek dane 01737/119 co to znaczy

Konto UGOREK FRANCISZEK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01737/119. Kontakt do Franciszek Ugorek

Informacje Franciszek Ugorek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Franciszek), nazwiska (np. Ugorek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01737/119), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ugorek franciszek to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01737/119
Nazwisko: Ugorek
Imię/imiona: Franciszek
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Franciszek Ugorek Profil
Konto Franciszek Ugorek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ugorek Franciszek) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Franciszek Ugorek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Franciszek Ugorek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ugorek Franciszek pochopnie.

Obywatel Franciszek Ugorek lista podobnych osób Ugoreka; Ugorekowie; Francizsek; Farnciszek; ludzie.

Dane osobowe Franciszek Ugorek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.