romualda ugorowska dane co to znaczy

Konto UGOROWSKA ROMUALDA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 706/811. Kontakt do Romualda Ugorowska

Informacje Romualda Ugorowska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Romualda), nazwiska (np. Ugorowska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-706/811), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ugorowska romualda to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 706/811
Nazwisko: Ugorowska
Imię/imiona: Romualda
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Romualda Ugorowska Profil
Konto Romualda Ugorowska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ugorowska Romualda) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Romualda Ugorowska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Romualda Ugorowska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ugorowska Romualda pochopnie.

Obywatel Romualda Ugorowska lista podobnych osób Ugorowksa; Ugorowskaa; Ugorowskaowie; ludzie.

Dane osobowe Romualda Ugorowska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.