wieslawa ugorowska dane co to znaczy

Konto UGOROWSKA WIESŁAWA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01000/352. Kontakt do Wiesława Ugorowska

Informacje Wiesława Ugorowska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Wiesława), nazwiska (np. Ugorowska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01000/352), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ugorowska wieslawa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01000/352
Nazwisko: Ugorowska
Imię/imiona: Wiesława
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Wiesława Ugorowska Profil
Konto Wiesława Ugorowska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ugorowska Wiesława) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Wiesława Ugorowska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Wiesława Ugorowska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ugorowska Wiesława pochopnie.

Obywatel Wiesława Ugorowska lista podobnych osób Ugorowksa; Ugorowskaa; Ugorowskaowie; Wiesłowa; ludzie.

Dane osobowe Wiesława Ugorowska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.