antoni ugorowski dane 00234 co to znaczy

Konto UGOROWSKI ANTONI profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00234 p.272. Kontakt do Antoni Ugorowski

Informacje Antoni Ugorowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Antoni), nazwiska (np. Ugorowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00234-p.272), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ugorowski antoni to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00234 p.272
Nazwisko: Ugorowski
Imię/imiona: Antoni
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Antoni Ugorowski Profil
Konto Antoni Ugorowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ugorowski Antoni) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Antoni Ugorowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Antoni Ugorowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ugorowski Antoni pochopnie.

Obywatel Antoni Ugorowski lista podobnych osób Ugorowksi; Ugorowskia; Ugorowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Antoni Ugorowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.