tadeusz ugorowski dane co to znaczy

Konto UGÓROWSKI TADEUSZ WŁADYSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0901/1492. Kontakt do Tadeusz

Informacje Tadeusz Władysław Ugórowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Tadeusz Władysław), nazwiska (np. Ugórowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0901/1492), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ugorowski tadeusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0901/1492
Nazwisko: Ugórowski
Imię/imiona: Tadeusz Władysław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Tadeusz Władysław Ugórowski Profil
Konto Tadeusz Władysław Ugórowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ugórowski Tadeusz Władysław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Tadeusz Władysław Ugórowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Tadeusz Władysław Ugórowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ugórowski Tadeusz Władysław pochopnie.

Obywatel Tadeusz Władysław Ugórowski lista podobnych osób Ugurowski; Ugórowksi; Ugórowskia; Ugórowskiowie; Tadeuzs Władysław; Tadeusz Władysłow; ludzie.

Dane osobowe Tadeusz Władysław Ugórowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.