zbigniew ugorowski dane co to znaczy

Konto UGOROWSKI ZBIGNIEW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00232/57. Kontakt do Zbigniew Ugorowski

Informacje Zbigniew Ugorowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zbigniew), nazwiska (np. Ugorowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00232/57), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ugorowski zbigniew to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00232/57
Nazwisko: Ugorowski
Imię/imiona: Zbigniew
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: KWMO Warszawa
Konto Zbigniew Ugorowski Profil
Konto Zbigniew Ugorowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ugorowski Zbigniew) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zbigniew Ugorowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zbigniew Ugorowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ugorowski Zbigniew pochopnie.

Obywatel Zbigniew Ugorowski lista podobnych osób Ugorowksi; Ugorowskia; Ugorowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Zbigniew Ugorowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.