jadwiga uhlik dane 0303/280 co to znaczy

Konto UHLIK JADWIGA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0303/280. Kontakt do Jadwiga Uhlik adres i

Informacje Jadwiga Uhlik archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jadwiga), nazwiska (np. Uhlik), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0303/280), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uhlik jadwiga to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0303/280
Nazwisko: Uhlik
Imię/imiona: Jadwiga
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Jadwiga Uhlik Profil
Konto Jadwiga Uhlik Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uhlik Jadwiga) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jadwiga Uhlik), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jadwiga Uhlik może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uhlik Jadwiga pochopnie.

Obywatel Jadwiga Uhlik lista podobnych osób Uhlika; Uhlikowie; ludzie.

Dane osobowe Jadwiga Uhlik informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.