alina ujazdowska dane 0870/337 co to znaczy

Konto UJAZDOWSKA ALINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0870/337. Kontakt do Alina Ujazdowska kto

Informacje Alina Ujazdowska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Alina), nazwiska (np. Ujazdowska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0870/337), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ujazdowska alina to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0870/337
Nazwisko: Ujazdowska
Imię/imiona: Alina
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Alina Ujazdowska Profil
Konto Alina Ujazdowska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ujazdowska Alina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Alina Ujazdowska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Alina Ujazdowska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ujazdowska Alina pochopnie.

Obywatel Alina Ujazdowska lista podobnych osób Ujazdowksa; Ujazdowskaa; Ujazdowskaowie; Alima; ludzie.

Dane osobowe Alina Ujazdowska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby .