janina ujazdowska dane co to znaczy

Konto UJAZDOWSKA JANINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01175/831. Kontakt do Janina Ujazdowska

Informacje Janina Ujazdowska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Janina), nazwiska (np. Ujazdowska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01175/831), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ujazdowska janina to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01175/831
Nazwisko: Ujazdowska
Imię/imiona: Janina
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Janina Ujazdowska Profil
Konto Janina Ujazdowska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ujazdowska Janina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Janina Ujazdowska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Janina Ujazdowska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ujazdowska Janina pochopnie.

Obywatel Janina Ujazdowska lista podobnych osób Ujazdowksa; Ujazdowskaa; Ujazdowskaowie; Janima; ludzie.

Dane osobowe Janina Ujazdowska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.