jerzy ujazdowski dane 0870/294 co to znaczy

Konto UJAZDOWSKI JERZY profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0870/294. Kontakt do Jerzy Ujazdowski

Informacje Jerzy Ujazdowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jerzy), nazwiska (np. Ujazdowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0870/294), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ujazdowski jerzy to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0870/294
Nazwisko: Ujazdowski
Imię/imiona: Jerzy
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Jerzy Ujazdowski Profil
Konto Jerzy Ujazdowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ujazdowski Jerzy) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jerzy Ujazdowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jerzy Ujazdowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ujazdowski Jerzy pochopnie.

Obywatel Jerzy Ujazdowski lista podobnych osób Ujazdowksi; Ujazdowskia; Ujazdowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Jerzy Ujazdowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.