stanlaw ujazdowski dane co to znaczy

Konto UJAZDOWSKI STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0854/585. Kontakt do Stanisław

Informacje Stanisław Ujazdowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Ujazdowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0854/585), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ujazdowski stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0854/585
Nazwisko: Ujazdowski
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stanisław Ujazdowski Profil
Konto Stanisław Ujazdowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ujazdowski Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Ujazdowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Ujazdowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ujazdowski Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Ujazdowski lista podobnych osób Ujazdowksi; Ujazdowskia; Ujazdowskiowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Ujazdowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.