zygmunt ujec dane 00945/1763 co to znaczy

Konto UJEC ZYGMUNT profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00945/1763. Kontakt do Zygmunt Ujec adres i

Informacje Zygmunt Ujec archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zygmunt), nazwiska (np. Ujec), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00945/1763), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ujec zygmunt to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00945/1763
Nazwisko: Ujec
Imię/imiona: Zygmunt
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Zygmunt Ujec Profil
Konto Zygmunt Ujec Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ujec Zygmunt) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zygmunt Ujec), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zygmunt Ujec może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ujec Zygmunt pochopnie.

Obywatel Zygmunt Ujec lista podobnych osób Ujeca; Ujecowie; ludzie.

Dane osobowe Zygmunt Ujec informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.