ludmila ujma dane 0193/7522 co to znaczy

Konto UJMA LUDMIŁA SZLANER profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/7522. Kontakt do Ludmiła Szlaner

Informacje Ludmiła Szlaner Ujma archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Ludmiła Szlaner), nazwiska (np. Ujma), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/7522), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ujma ludmila to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/7522
Nazwisko: Ujma
Imię/imiona: Ludmiła Szlaner
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Ludmiła Szlaner Ujma Profil
Konto Ludmiła Szlaner Ujma Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ujma Ludmiła Szlaner) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Ludmiła Szlaner Ujma), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Ludmiła Szlaner Ujma może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ujma Ludmiła Szlaner pochopnie.

Obywatel Ludmiła Szlaner Ujma lista podobnych osób Ujmaa; Ujmaowie; Ludmiła Zslaner; ludzie.

Dane osobowe Ludmiła Szlaner Ujma informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.