zdzlaw ujma dane 0218/2013 co to znaczy

Konto UJMA ZDZISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0218/2013. Kontakt do Zdzisław Ujma adres i

Informacje Zdzisław Ujma archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zdzisław), nazwiska (np. Ujma), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0218/2013), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ujma zdzislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0218/2013
Nazwisko: Ujma
Imię/imiona: Zdzisław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Zdzisław Ujma Profil
Konto Zdzisław Ujma Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ujma Zdzisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zdzisław Ujma), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zdzisław Ujma może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ujma Zdzisław pochopnie.

Obywatel Zdzisław Ujma lista podobnych osób Ujmaa; Ujmaowie; Zdzisłow; ludzie.

Dane osobowe Zdzisław Ujma informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.