roman ukleja dane 00945/1001 co to znaczy

Konto UKLEJA ROMAN JÓZEF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00945/1001. Kontakt do Roman Józef

Informacje Roman Józef Ukleja archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Roman Józef), nazwiska (np. Ukleja), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00945/1001), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ukleja roman to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00945/1001
Nazwisko: Ukleja
Imię/imiona: Roman Józef
Jednostka:
Nazwa bazy: JERZY
Konto Roman Józef Ukleja Profil
Konto Roman Józef Ukleja Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ukleja Roman Józef) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Roman Józef Ukleja), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Roman Józef Ukleja może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ukleja Roman Józef pochopnie.

Obywatel Roman Józef Ukleja lista podobnych osób Uklejaa; Uklejaowie; ludzie.

Dane osobowe Roman Józef Ukleja informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.