stefan ukleja dane 001043/1850 co to znaczy

Konto UKLEJA STEFAN FELIKS profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001043/1850. Kontakt do Stefan Feliks

Informacje Stefan Feliks Ukleja archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stefan Feliks), nazwiska (np. Ukleja), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001043/1850), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ukleja stefan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001043/1850
Nazwisko: Ukleja
Imię/imiona: Stefan Feliks
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW MIKROFILMY
Konto Stefan Feliks Ukleja Profil
Konto Stefan Feliks Ukleja Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ukleja Stefan Feliks) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stefan Feliks Ukleja), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stefan Feliks Ukleja może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ukleja Stefan Feliks pochopnie.

Obywatel Stefan Feliks Ukleja lista podobnych osób Uklejaa; Uklejaowie; ludzie.

Dane osobowe Stefan Feliks Ukleja informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.