jozef uklejka dane 00966/1504 co to znaczy

Konto UKLEJKA JÓZEF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00966/1504. Kontakt do Józef Uklejka adres i

Informacje Józef Uklejka archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Józef), nazwiska (np. Uklejka), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00966/1504), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uklejka jozef to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00966/1504
Nazwisko: Uklejka
Imię/imiona: Józef
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Siedlce
Konto Józef Uklejka Profil
Konto Józef Uklejka Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uklejka Józef) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Józef Uklejka), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Józef Uklejka może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uklejka Józef pochopnie.

Obywatel Józef Uklejka lista podobnych osób Uklejkaa; Uklejkaowie; ludzie.

Dane osobowe Józef Uklejka informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.