hanna ulanicka dane co to znaczy

Konto ULANICKA HANNA MARIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001043/3750. Kontakt do Hanna Maria

Informacje Hanna Maria Ulanicka archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Hanna Maria), nazwiska (np. Ulanicka), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001043/3750), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulanicka hanna to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001043/3750
Nazwisko: Ulanicka
Imię/imiona: Hanna Maria
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW MIKROFILMY
Konto Hanna Maria Ulanicka Profil
Konto Hanna Maria Ulanicka Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulanicka Hanna Maria) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Hanna Maria Ulanicka), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Hanna Maria Ulanicka może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulanicka Hanna Maria pochopnie.

Obywatel Hanna Maria Ulanicka lista podobnych osób Ulanikca; Ulnaicka; Ulanickaa; Ulanickaowie; Hanna Mraia; Hanna Moria; ludzie.

Dane osobowe Hanna Maria Ulanicka informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.