paulina ulanicka dane co to znaczy

Konto ULANICKA PAULINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0855/1726. Kontakt do Paulina Ulanicka

Informacje Paulina Ulanicka archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Paulina), nazwiska (np. Ulanicka), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0855/1726), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulanicka paulina to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0855/1726
Nazwisko: Ulanicka
Imię/imiona: Paulina
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Paulina Ulanicka Profil
Konto Paulina Ulanicka Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulanicka Paulina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Paulina Ulanicka), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Paulina Ulanicka może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulanicka Paulina pochopnie.

Obywatel Paulina Ulanicka lista podobnych osób Ulanikca; Ulnaicka; Ulanickaa; Ulanickaowie; Paulima; ludzie.

Dane osobowe Paulina Ulanicka informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.