brychcy ulanowska dane co to znaczy

Konto ULANOWSKA BRYCHCY ANNA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00945/913. Kontakt do Brychcy Anna

Informacje Brychcy Anna Ulanowska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Brychcy Anna), nazwiska (np. Ulanowska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00945/913), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulanowska brychcy to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00945/913
Nazwisko: Ulanowska
Imię/imiona: Brychcy Anna
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Brychcy Anna Ulanowska Profil
Konto Brychcy Anna Ulanowska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulanowska Brychcy Anna) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Brychcy Anna Ulanowska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Brychcy Anna Ulanowska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulanowska Brychcy Anna pochopnie.

Obywatel Brychcy Anna Ulanowska lista podobnych osób Ulanowksa; Ulnaowska; Ulanowskaa; Ulanowskaowie; Bryhcy Anna; ludzie.

Dane osobowe Brychcy Anna Ulanowska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.