jadwiga ulanowska dane co to znaczy

Konto ULANOWSKA JADWIGA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0951/1292. Kontakt do Jadwiga Ulanowska

Informacje Jadwiga Ulanowska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jadwiga), nazwiska (np. Ulanowska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0951/1292), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulanowska jadwiga to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0951/1292
Nazwisko: Ulanowska
Imię/imiona: Jadwiga
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Jadwiga Ulanowska Profil
Konto Jadwiga Ulanowska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulanowska Jadwiga) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jadwiga Ulanowska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jadwiga Ulanowska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulanowska Jadwiga pochopnie.

Obywatel Jadwiga Ulanowska lista podobnych osób Ulanowksa; Ulnaowska; Ulanowskaa; Ulanowskaowie; ludzie.

Dane osobowe Jadwiga Ulanowska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.