feliks ulanowski dane co to znaczy

Konto ULANOWSKI FELIKS profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00945/1434. Kontakt do Feliks Ulanowski

Informacje Feliks Ulanowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Feliks), nazwiska (np. Ulanowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00945/1434), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulanowski feliks to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00945/1434
Nazwisko: Ulanowski
Imię/imiona: Feliks
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Feliks Ulanowski Profil
Konto Feliks Ulanowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulanowski Feliks) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Feliks Ulanowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Feliks Ulanowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulanowski Feliks pochopnie.

Obywatel Feliks Ulanowski lista podobnych osób Ulanowksi; Ulnaowski; Ulanowskia; Ulanowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Feliks Ulanowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.