jozef ulanowski dane 00945/961 co to znaczy

Konto ULANOWSKI JÓZEF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00945/961. Kontakt do Józef Ulanowski adres

Informacje Józef Ulanowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Józef), nazwiska (np. Ulanowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00945/961), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulanowski jozef to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00945/961
Nazwisko: Ulanowski
Imię/imiona: Józef
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Józef Ulanowski Profil
Konto Józef Ulanowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulanowski Józef) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Józef Ulanowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Józef Ulanowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulanowski Józef pochopnie.

Obywatel Józef Ulanowski lista podobnych osób Ulanowksi; Ulnaowski; Ulanowskia; Ulanowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Józef Ulanowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.