lech ulanowski dane 52/793 co to znaczy

Konto ULANOWSKI LECH profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 52/793. Kontakt do Lech Ulanowski adres i

Informacje Lech Ulanowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Lech), nazwiska (np. Ulanowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-52/793), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulanowski lech to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 52/793
Nazwisko: Ulanowski
Imię/imiona: Lech
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW
Konto Lech Ulanowski Profil
Konto Lech Ulanowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulanowski Lech) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Lech Ulanowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Lech Ulanowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulanowski Lech pochopnie.

Obywatel Lech Ulanowski lista podobnych osób Ulanowksi; Ulnaowski; Ulanowskia; Ulanowskiowie; Leh; ludzie.

Dane osobowe Lech Ulanowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.